Koronowo MTB Maraton - edycja 2019

Dystans długi - 67 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BORUCKI MATEUSZ1989WROCŁAWPOLSKA
2GRUBICH ARTUR2000BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMPOLSKA
3JAKUBOWSKI DOMINIK2000BRODNICASUNRACE MOSSOPOLSKA.PLPOLSKA
4KAMIŃSKA AGNIESZKA1976BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMPOLSKA
5LOMNICKI MICHAL1979KWIDZYNMTB KWIDZYN TEAMPOLSKA
6ŁAMEK SEBASTIAN1977ŚWIECIEKKWS SWIECIEPOLSKA
7MASTALERZ ADAM1979BARCINPOLSKA
8MĄCZEWSKI ANDRZEJ1962GRUDZIĄDZSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS REYSINGPOLSKA
9OLEJNICZAK MICHAŁ1987BYDGOSZCZPOLSKA
10PAWLAK RADOSŁAW1977BYDGOSZCZSPORT SERWIS TEAMPOLSKA
11ROGALSKI RADOSLAW1981BYDGOSZCZPROFESSIONAL HR/CB163POLSKA
12RUDZKI MATEUSZ1991BYDGOSZCZPOLSKA
13SZMYT ARTUR1982BYDGOSZCZN-BIKE ACADEMYPOLSKA
14TECŁAW RADEK1988BYDGOSZCZWWW.ROWERTOUR.COM SKLEP ROWEROWYPOLSKA
15WALENTYN ŁUKASZ1983NIEMCZBYDZIA POWER BIKE TEAMPOLSKA
16WEBER MAREK1979GRUDZIĄDZSARA WORKWEAR WHEEL BROTHERS RACINGPOLSKA
17WISNIEWSKI PAWEL1980BYDGOSZCZBYDZIA POWER BIKE TEAMPOLSKA
18WYŻLIC MICHAŁ1981WARSZAWAKOMOBIKE SCOTTPOLSKA
19ŻMUDA MARCIN1969PIŁAPOLSKA
20ŻYCHOWICZ TOMASZ1970WŁOCŁAWEKTRFPOLSKA

Dystans średni - 35 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMOWICZ ARKADIUSZ1975SZCZECINEKAA INVESTMENTPOLSKA
2ARENDT KRYSTIAN1979SICIENKOPOLSKA
3BABICKI ARTUR1979BYDGOSZCZWAKEPARK BYDGOSZCZPOLSKA
4BADOWSKA DANUTA1963GOLUB-DOBRZYŃBADOWSKAPOLSKA
5BADOWSKA DANUTA1963GOLUB-DOBRZYŃDANKAPOLSKA
6BADOWSKA DANUTA1963GOLUB-DOBRZYŃDANKAPOLSKA
7BIŃCZAK ARKADIUSZ1978KWIDZYNCYKLO KWIDZYNPOLSKA
8CHOJNACKI KRZYSZTOF1968BYDGOSZCZPOLSKA
9CHYBOWSKI PRZEMYSŁAW1988BYDGOSZCZPOLSKA
10CIERPICKI TOMASZ1979PIŁAPIŁAPOLSKA
11CIRUG ARTUR1977BYDGOSZCZPOLSKA
12CZECHOWSKI DAWID2004BYDGOSZCZN-BIKE ACADEMYPOLSKA
13DORNIAK SEBASTIAN1977BYDGOSZCZGARDENFLORAPOLSKA
14DORSCH DARIUSZ1972BYDGOSZCZNBIKE ACADEMYPOLSKA
15DORSCH FILIP2004BYDGOSZCZNBIKE ACADEMYPOLSKA
16DYBOWSKI WOJCIECH1989BYDGOSZCZPOLSKA
17DZIEDZIC GRZEGORZ1986GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKA
18DZIEDZIC GRZEGORZ1986GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZPOLSKA
19GALIKOWSKI ROBERT1973BYDGOSZCZYPOLSKA
20GOŁOMBIEWSKI BARTOSZ1996ŚWIEKATOWOPOLSKA
21GRAJZER JACEK1966POZNANFAEMA-ITALIA POZNAŃ TEAMPOLSKA
22GRAJZER JACEK1966POZNANFAEMA-ITALIA POZNAŃ TEAMPOLSKA
23GRANOWSKI PAWEŁ1970NAKŁO NAD NOTECIĄSISU OWB TEAMPOLSKA
24GRATOWSKI MARCIN1976GRUDZIĄDZROWEROWY GRUDZIĄDZPOLSKA
25GRUBICH ARTUR2000BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMPOLSKA
26JANISZEWSKI WOJCIECH1965LEŚNA JANIATEAM MX SKÓRCZPOLSKA
27JEDLIŃSKI PAWEŁ1969ŻNINPOLSKA
28JĘDRKIEWICZ GRZEGORZ1985BYDGOSZCZBYDGOSZCZ TEAMPOLSKA
29JĘDRZEJCZYK NORBERT1981BYDGOSZCZPOLSKA
30JONATOWSKI ZYGMUNT1950MALBORKGK MALBORKPOLSKA
31KAKINOWSKA JOANNA1978RYPINCYKLIŚCI RYPINPOLSKA
32KAMIŃSKA AGNIESZKA1976BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMPOLSKA
33KAMIŃSKA VIOLETTA1975KORONOWOPOLSKA
34KAMIŃSKI LESZEK1971KORONOWOPOLSKA
35KAMIŃSKI MAREK1978ZIELONKAPOLSKA
36KHALIKOVA ALBINA1979BYDGOSZCZIRON HAMSTERPOLSKA
37KONDEJ SŁAWOMIR1975ORŁOWOORŁOWOPOLSKA
38KOTOWSKI WIESŁAW1965CZŁUCHÓWBTC CZŁUCHÓWPOLSKA
39KOWALCZYK WOJCIECH2000SUSZKOMOBIKE SCOTTPOLSKA
40KOZŁOWSKI JERZY1954SZUBINSISU-OWB TEAMPOLSKA
41KOZŁOWSKI MARCIN1976RUMIAPOLSKA
42KRAJNIK OSKAR1994PELPLINGK GRYF TCZEWPOLSKA
43KRASIŃSKI ADAM1975NOWA WIEŚ WIELKADEAFPOLSKA
44KRZYSZTOFEK DANIEL1981WIĘCBORKWKM WIĘCBORKPOLSKA
45KRZYZELEWSKA - SUŚ ANNA1976BYDGOSZCZBYDZIA POWER BIKE TEAMPOLSKA
46KUCHARSKI MAREK1975GOLUB-DOBRZYNKUCHARSCY GOLUB-DOBRZYNPOLSKA
47KUCHARSKI SŁAWOMIR1978NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKA
48KULPA ALEKSANDER1982BYDGOSZCZCSU RACING TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
49KUREK DARIUSZ1967BYDGOSZCZCYKLO BYDGOSZCZPOLSKA
50LEWANDOWSKI MICHAŁ1988WĄBRZEŹNOMROZBIKE.PLPOLSKA
51LICA KRZYSZTOF1962BYDGOSZCZSISU OWB- TEAMPOLSKA
52LICA KRZYSZTOF1962BYDGOSZCZSISU OWB- TEAMPOLSKA
53LOREK MARCIN1971TORUŃPOLSKA
54ŁUCZAK KRZYSZTOF1972INOWROCŁAWINOWROCŁAW TEAM MTBPOLSKA
55MAJEWSKI DOMINIK1998KORONOWODIABELSKI MŁYNPOLSKA
56MAJEWSKI MAREK1956PRABUTYEPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZPOLSKA
57MARCINIAK PAWEŁ1988BYDVOSZCZPOLSKA
58MIKLAS KONRAD1968JANIKOWOJANIKOWOPOLSKA
59MRÓWCZYŃSKI BŁAŻEJ1993GOLUB-DOBRZYŃGTRPOLSKA
60NOWACKI MARCIN1983INOWROCŁAWCHŁOPAKI Z PAKIPOLSKA
61OBIELECKI MAREK1970WŁOCŁAWEKPOLSKA
62OSMAŃSKI MARCIN1988TORUŃPOLSKA
63OSTRASZEWSKI ZBIGNIEW1965POTULICESISU-OWB TEAMPOLSKA
64PACHCIAREK RAFAŁ1984BIAŁE BŁOTAKRAPOLSKA
65PAWLACZYK LUKASZ1983BYDGOSZCZPOLSKA
66PAWŁOWSKI STANISŁAW1969WŁOCŁAWEKLUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEKPOLSKA
67PECHE DANIEL1998BYDGOSZCZPOLSKA
68PIASECKI ROBERT1974BYDGOSZCZKTR MASA TURYSTYCZNA BYDGOSZCZPOLSKA
69PIECHOWIAK DANIEL1987BYDGOSZCZPOLSKA
70PIETRZAKOWSKI PATRYK1988BYDGOSZCZLADYSI TEAMPOLSKA
71PIOTRKOWSKI TOMASZ1979CHEŁMŻAMRÓWKA BHPPOLSKA
72PIÓRKOWSKI ARKADIUSZ1974RAJKOWYKK PELPLINPOLSKA
73PISARSKI ŁUKASZ1980PIŁAUKS SPORTOWIEC PIŁAPOLSKA
74PITUCH SŁAWOMIR1985BYTÓWTA KO TEAMPOLSKA
75POŁCZYŃSKI RADOSŁAW1988BYDGOSZCZSZWEDEROWOPOLSKA
76PSZCZOLIŃSKI ADAM1979PRUSZCZŚWISZCZĄCE SZPRYCHYPOLSKA
77RUCIŃSKI TYMON1991TURSKRA PATEREKPOLSKA
78RYBIŃSKA OTYLIA1984BRODNICAPOLSKA
79SIEN DAWID1973ŚWIECIEKEMIRAPOLSKA
80SIEN DAWID1973ŚWIECIEKEMIRAPOLSKA
81SIERADZKI ADAM1982INOWROCŁAWINOWROCŁAW TEAM MTBPOLSKA
82SMOLARCZYK WOJCIECH1973BYDGOSZCZPOLSKA
83SMOLARCZYK WOJCIECH1973BYDGOSZCZPOLSKA
84SMOLINSKA JOANNA1977CZŁUCHÓWPOLSKA
85SMÓL KACPER1996BYDGOSZCZPOLSKA
86SOBIECHOWSKI ANDRZEJ1985BYDGOSZCZPOLSKA
87SOBIERALSKI SOBIERALSKI PIOTR1978TCZEWVO2MAXPOLSKA
88SOBIERALSKI SOBIERALSKI PIOTR1978TCZEWV02MAXPOLSKA
89SOBIESKI MARIUSZ1974ŚWIECIEŚWIECIEPOLSKA
90STEFANIAK KAROLINA1977SKOKIJAŚK BUD BIEDRUSKOPOLSKA
91STĘPNIAK KRZYSZTOF1978BYDGOSZCZRUN4FUNPOLSKA
92STĘPNIAK KRZYSZTOF1978BYDGOSZCZRUN4FUNPOLSKA
93STĘPNIAK KRZYSZTOF1978BYDGOSZCZRUN4FUNPOLSKA
94STREK MAREK1972LIPNOLIPNOPOLSKA
95SUPERSON ŁUKASZ1994GDYNIAPOLSKA
96SUPERSON ŁUKASZ1994GDYNIAPOLSKA
97SZCZECHOWICZ ANDRZEJ1970PIOTRKÓW KUJAWSKIKS ZRYW RADZIEJÓWPOLSKA
98SZCZERBA MACIEJ1972NIEMCZFORTRIFIVEPOLSKA
99SZCZUKOWSKI MAKSYMILIAN2001KORONOWOPOLSKA
100SZULCZYŃSKI ADAM1971ZŁOTÓWPARASOLING TEAMPOLSKA
101SZYSLER JAROSŁAW1977SOPOTPOLSKA
102TRZCIŃSKI WALDEK1979KARSINGARDEN FLORA MTB TEAMPOLSKA
103TUŻYLAK KATARZYNA1984BYDGOSZCZPOLSKA
104WALCZAK TOMASZ1977ŚWIECIEPOLSKA
105WENDERLICH PAWEŁ1979LIPNOBRAKPOLSKA
106WIELIŃSKI WOJCIECH1986BYDGOSZCZPOLSKA
107WIELIŃSKI WOJCIECH1986BYDGOSZCZPOLSKA
108WINKLEWSKI PIOTR1970NAKŁO NAD NOTECIĄLZS SKRA PATEREK IT-ROS TEAMPOLSKA
109WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃSPCPOLSKA
110WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF1976JANIKOWOJANIKOWOPOLSKA
111WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF1976JANIKOWOJANIKOWO TEAMPOLSKA
112WÓJCIK JANUSZ1968SULNÓWKOKLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEPOLSKA
113WÓJCIK JANUSZ1968ŚWIECIEKLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEPOLSKA
114WRÓBLEWSKI KAROL1987SZUBINPOLSKA
115ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF1965WIĘCBORKWIĘCBORKPOLSKA
116ZAKRZEWSKI MARCIN1993KORONOWOROWEROWE KORONOWOPOLSKA
117ZALEŚ ROMAN1971ELBLĄGEPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZPOLSKA
118ZNACZKO ALEKSANDER2003ŚWIECIEKLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIEPOLSKA
119ZUREL MICHAŁ1979RYPINCYKLIŚCI RYPINPOLSKA

Dystans rodzinny - 12 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHUDZYŃSKI JERZY1947SZUBINSISU-OWB TEAMPOLSKA
2DORSCH ANIA1977BYDGOSZCZPOLSKA
3GALIKOWSKI BARTOSZ1982BYDGOSZCZGALIKIPOLSKA
4JANICKA MONIKA1983BYDGOSZCZPOLSKA
5JANICKI OLIWIER2007BYDGOSZCZPOLSKA
6ŁOWIGUS ADAM1986ŁOCHOWOVOIDA.PL OPONY I FELGIPOLSKA
7MARECKI JAROSLAW1966BYDGOSZCZPOLSKA
8NOWAK ANDRZEJ1955KORONOWOPOLSKA
9POL PATRYK1976GRUDZIĄDZPOLSKA
10SITKIEWICZ JAKUB2008WERYPOLSKA
11SUŚ IGOR2006BYDGOSZCZN-BIKE ACADEMYPOLSKA

Dystans dzieci 3-5 lat - 940 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Dystans dzieci 6-8 lat - 1450 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Dystans dzieci 9-11 lat - 1450 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj