Syngenta Koronowo Challenge

MENU 

Syngenta Koronowo Challenge


Data: 23.04.2016

Miejsce: Pieczyska

Start: 11:00

Istnieje jeszcze możliwośc zapisania się w biurze zawodów - w piątek od 16:00 do 20:00 na Hali Widowiskowo-Sportowej w Koronowie (ul. Wąskotorowa)

lub w sobotę od 8:00 do 10:00 w Pieczyskach (ul. Warszawskich).

 

AKREDYTACJE

W związku z dużym zainteresowaniem zawodami uruchomiliśmy akredytacje dla przedstawicieli mediów. Prosimy zgłaszać się mailowo pod adres promocja@um.koronowo.pl

 

AFTER PARTY

Dla wszystkich zainteresowanych organizujemy After Party w Ośrodku Wypoczynkowym POLONEZ www.owpolonez.pl. W ramach opłaty startowej dostaniesz kiełbasę z grilla z dodatkami oraz jeden napój. Będzie możliwość obgadania zawodów, zregenerowania sił, posłuchania muzyki. Zapraszamy!

 

NOCLEGI

Istnieje możliwość nocowania w Pieczyskach przed, jak i po zawodach. W niedzielę odbywa się również Ogólnopolski Bieg im. Braci Mikrutów na dystansie 10 km. Gdyby ktoś z Was czuł się na siłach serdecznie zapraszamy również do sprawdzenia się w biegach. Więcej szczegółów na www.biegmikrutow.pl. Nocleg ze śniadaniem w cenie 40 zł oferuje Ośrodek Wypoczynkowy POLONEZ, ul. Okoniowa 3 w Pieczyskach.

 

SYNGENTA KORONOWO CHALLENGE

Pierwszy w historii Koronowa maraton rowerowy „Syngenta Koronowo Challenge” odbędzie się 23.04.16. Start i meta będzie w Pieczyskach przy ulicy Warszawskich. Następnie trasa zawodów prowadzić będzie polnymi drogami oraz leśnymi duktami wzdłuż malowniczego Zalewu Koronowskiego, mijając najważniejsze zabytki Koronowa. Planowany jest przejazd przez kopalnię odkrywkową, nieczynną żwirownię, najwyższy w Europie Most Kolejki Wąskotorowej, zaporę wodną oraz elektrownię wodną. Sumy zjazdów i podjazdów dla głównych dystansów:

  • trasa 39km - 450m,
  • trasa 74km - 800m.

Impreza przeznaczona jest dla dzieci już od 3 roku życia. Im dedykowana jest trasa o długości 940m. Nieco starsi (od 6 do 12 roku życia) będą mogli się ścigać na dystansie 1500m.

Osoby od 9 roku życia pod opieką dorosłych będą miały także szansę wystartować na trasie dystansu rodzinnego – 14 km. Natomiast wszystkim powyżej 12 roku życia, którzy czują się na siłach, chcielibyśmy zaproponować trasę 39 km z 2 bufetami na trasie. Na najbardziej wytrwałych czeka trasa 74km z 4 bufetami na trasie.