Koronowo MTB Maraton - edycja 2022

Dystans długi - 80 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GIL MARIUSZ1983STRZELCE KRAJEUROBIKE TEAMPOLSKA
2GOŁĘBICKI PAWEŁ1985GDAŃSKTORUS GROM GDAŃSKPOLSKA
3HERBA DARIUSZ1973KORONOWOROWEROWABRZOZAPOLSKA
4JAKUBOWSKI DOMINIK2000BRODNICAKKK DZIKI TEAM KWIDZYNPOLSKA
5KOWALCZYK WOJCIECH2000SUSZKKK DZIKI TEAM KWIDZYNPOLSKA
6KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
7MALINOWSKI JACEK1963PŁOCKPŁOCKPOLSKA
8ROMANOWSKI MATEUSZ1992STARE POLEHAIER ACPOLSKA
9TRZCIŃSKI WALDEK1979KARSINMTB KARSINPOLSKA

Dystans średni - 41.5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BABIAK JAKUB1983BYDGOSZCZPOLSKA
2BABICKI ARTUR1979BYDGOSZCZWAKEPARK BYDGOSZCZPOLSKA
3BABICKI ARTUR1979BYDGOSZCZWAKEPARK BYDGOSZCZPOLSKA
4BABICKI ARTUR1979BYDGOSZCZWAKEPARK BYDGOSZCZPOLSKA
5BARTOSIK KRZYSZTOF1981TORUNPOLSKA
6BEJM BARTOSZ BEJM1992KOŁOVELO A BIKEPOLSKA
7BERNACKI JACEK1969POŁCHOWOKRS FORMOZAPOLSKA
8BOCHAN MARIUSZ1972PIŁAPOLSKA
9BOROWICZ SŁAWOMIR1971GZINTARPOL TEAMPOLSKA
10BORYS JAROSLAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
11BUDZIŃSKI TOMASZ1976BYDGOSZCZCYKLO BYDGOSZCZPOLSKA
12CHRUT RYSZARD1964DEBRZNOTEAM DEBRZNOPOLSKA
13CHRZĄSZCZ MICHAŁ1989BYDGOSZCZSISU-OWB ROWERTOUR.COMPOLSKA
14CZUPAJŁO BOLESŁAW1948JANIKOWOPOLSKA
15CZURYK BARTOSZ1983ŁOCHOWOMX WUDZYNPOLSKA
16DEC PIOTR1984OKOLENO TEAMPOLSKA
17DEJA TOMASZ1972KORONOWOPOLSKA
18DONARSKI FRANCISZEK2004BIAŁE BŁOTAN-BIKE ACADEMYPOLSKA
19DORSCH DARIUSZ1972BYDGOSZCZMROZBIKETEAMPOLSKA
20DORSCH DARIUSZ1972BYDGOSZCZMROZBIKETEAMPOLSKA
21DORSCH DARIUSZ1972BYDGOSZCZMROZBIKETEAMPOLSKA
22FISCHER FILIP1977BIAŁE BLOTAPOLSKA
23GALIŃSKI MATEUSZ1986KORONOWOS-4POLSKA
24GNIECH MONIKA1976GDYNIAVO2MAX MTB TEAMPOLSKA
25GÓRNIAK MICHAŁ1991POZNANRYBCZYŃSKI BIKES TEAMPOLSKA
26GRABOWSKI ROBERT1977TUCHOLACYKLO TUCHOLAPOLSKA
27GRABOWSKI ROBERT1977TUCHOLACYKLO TUCHOLAPOLSKA
28GROCHOWSKA KATARZYNA1987KOŚCIELNA JANIATEAM MX SKÓRCZPOLSKA
29HAŁUCHA BOGDAN1955STRZELCE KRAJEŃSKIEEUROBIKE KACZMAREK TEAMPOLSKA
30HILLAR JACEK1971KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
31IWANOW KRZYSZTOF1984BYDGOSZCZPOLSKA
32JAGODZINSKI TOMASZ1980KWIDZYNPOLSKA
33JANUSZEWSKI MICHAŁ1986BYDGOSZCZPOLSKA
34JARYCH KLAUDIUSZ1979GRUCZNOPOLSKA
35JONATOWSKI ZYGMUNT1950MALBORKGK MALBORKPOLSKA
36JONATOWSKI ZYGMUNT1950MALBORKGK MALBORKPOLSKA
37JONATOWSKI ZYGMUNT1950MALBORKGK MALBORKPOLSKA
38JOŃCZYK GRZEGORZ1988BYDGOSZCZPOLSKA
39KOŁATKA ANNA1999IŁAWADZIKI TEAM KWIDZYNPOLSKA
40KOPINSKI GRZEGORZ1980NOWENOWEPOLSKA
41KOPINSKI GRZEGORZ1980NOWENOWEPOLSKA
42KOPINSKI GRZEGORZ1980NOWENOWEPOLSKA
43KORALEWSKI RAFAŁ1974BYDGOSZCZPOLSKA
44KORCZAK KRZYSZTOF1983GOLUB-DOBRZYŃZAWSZEDOCELUPOLSKA
45KORCZAK KRZYSZTOF1983GOLUB-DOBRZYŃZAWSZEDOCELUPOLSKA
46KOWALCZYK WOJCIECH2000SUSZDZIKI TEAM KWIDZYNPOLSKA
47KOWALSKI SŁAWOMIR1980PIŁAOILERSIPOLSKA
48KRZEŚNIAK ROMAN KRZEŚNIAK1988ŚWIECIEBART BIKE TEAM SULNOWOPOLSKA
49KRZYSZTOF KLĘSK1973UJŚCIEPOLSKA
50KUCHARSKI MAREK1975GOLUB-DOBRZYŃZAWSZEDOCELUPOLSKA
51KUCZMARSKI JAKUB2008RYPINPOLSKA
52KUCZMARSKI JAKUB1997RYPINPOLSKA
53KUCZMARSKI JAKUB1996RYPINPOLSKA
54KUREK DARIUSZ1967BYDGOSZCZSISU-OWB ROWERTOUR.COMPOLSKA
55KUSA PIOTR1980BYDGOSZCZROLLTEAM BYDGOSZCZPOLSKA
56KUSA PIOTR1980BYDGOSZCZROLLTEAM BYDGOSZCZPOLSKA
57KWAŚNIEWSKI KRZYSZTOF1985ŚWIECIEBART BIKE SULNOWOPOLSKA
58ŁASZEWSKI TOMASZ1983ŚWIECIEBART BIKE SULNOWOPOLSKA
59MANIKOWSKI ARTUR1977SULNOWOPOLSKA
60MARCHLEWICZ MICHAŁ1982SZKOCJAROGALIKPOLSKA
61MARSZAŁ BEATA1974KONINCIKLOPOLSKA
62MCFARLANE ANTHONY1985BYDGOSZCZVELOBREW RACINGPOLSKA
63MICHALSKI GRZEGORZ1990TORUŃPĘDZĄCE ŻÓŁWIEPOLSKA
64MIKOLAJCZYK PRZEMYSLAW1970KONINAGROCHEST TEAM KOSTRZYN WLKPPOLSKA
65MISZCZAK BEATA1974KORONOWOPOLSKA
66NIEMCZYK ROBERT1977KAMIEŃ KRAJEŃSKIBE ACTIVE TRUCKRPOLSKA
67NIERZWICKI PIOTR1985SULNOWOBART BIKE TEAM SULNOWOPOLSKA
68NOWAK DOMINIK2004KORONOWOPOLSKA
69OLECH JACEK1970ŚWIECIENWT ŚWIECIEPOLSKA
70OSTRASZEWSKI ZBIGNIEW1965POTULICESISU-OWB ROWERTOUR.COMPOLSKA
71PANKOWSKI PRZEMYSLAW PANKOWSKI1975BYDGOSZCZKUJAWIAKIPOLSKA
72PIENIĄŻEK DAWID1990PAPOWO BISKUPIEPOLSKA
73PONIATOWSKI ADAM1958WŁOCŁAWEKTREK RONDO FALBANKA TEAMPOLSKA
74PROC ŁUKASZ1985BYDGOSZCZPOLSKA
75RAUS MICHAŁ1992KORONOWOROWEROWE KORONOWOPOLSKA
76RAUS MICHAŁ1992KORONOWOROWEROWE KORONOWOPOLSKA
77RYBICKI DAWID1989ŚWIECIEBART BIKE TEAM SULNOWOPOLSKA
78RYGIEL TOMASZ1982ŁÓDŹTOMKRYSTPOLSKA
79RYGIEL TOMASZ1982ŁÓDŹTOMKRYSTPOLSKA
80SKIERKOWSKI TOMASZ1982KWIDZYNCYKLO KWIDZYNPOLSKA
81STOLARSKI DAMIAN STOLARSKI1988LIPNOROWEROWE LIPNOPOLSKA
82STRUZIK TOMASZ1983KONINCIKLOPOLSKA
83SUWAŁA SEBASTIAN1978BYDGOSZCZPOLSKA
84SZCZEPAŃSKI LESZEK1990KWIDZYNDZIKI TEAM KWIDZYNPOLSKA
85SZCZEPAŃSKI RAFAŁ1983ŚWIECIEPOLSKA
86SZYMANDERA JAROSŁAW1973OKOLEPOLSKA
87SZYMAŃSKI KAROL1978POZNAŃSZPRYCHA TEAM POZNAŃPOLSKA
88ŚLEDŹ MIKOŁAJ ŚLEDŹ1991PELPLINKLUB KOLARSKI PELPLINPOLSKA
89ŚWIERCZYŃSKA MARIA1989GRUDZIĄDZMUNDUR NA ROWERZEPOLSKA
90TENGOWSKI MATEUSZ2004DANKOWODZIKI TEAM KWIDZYNPOLSKA
91WARDACH MICHAŁ1989TRYSZCZYNPOLSKA
92WERNICKI KAMIL1988ŚWIECIEBART BIKE TEAM SULNOWOPOLSKA
93WĘGIER ARKADIUSZ1977SUSZMTB SUSZPOLSKA
94WOJTALIK LESZEK1964BYDGOSZCZCSU TACING TEAMPOLSKA
95WOSIEK ANDRZEJ1974BYDGOSZCZPOLSKA
96WÓJCICKI MARIUSZ1990STRZELCE KRAJEŃSKIEKOKODAPOLSKA
97WÓJCICKI MARIUSZ1990STRZELCE KRAJEŃSKIEKOKODAPOLSKA
98WRÓBEL MATEUSZ1990BYDGOSCZSPARROW TEAMPOLSKAPOLSKA
99ZAWISTOWSKI RAFAL1978KORONOWOROWEROWE KORONOWOPOLSKA
100ZUREL MICHAŁ1979RYPINCYKLIŚCI RYPINPOLSKA

Dystans rodzinny - 16 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DANIELAK MARCIN1977GOŚCIERADZBORDZIAKIPOLSKA
2GROMACKI ZBIGNIE1953KORONOWOROWEROWE KORONOWOPOLSKA
3KUCZMARSKI JAKUB2011RYPINPOLSKA
4KUCZMARSKI JAKUB1997RYPINPOLSKA
5NOWAK EWELINA1989KORONOWOPOLSKA
6PASTALSKI ŁUKASZ2001KORONOWOROWEROWE KORONOWOPOLSKA
7PASTALSKI ŁUKASZ2001KORONOWOROWEROWE KORONOWOPOLSKA
8TARASZCZUK AGATA1984BRZOZOWIECGRUPA SKGPOLSKA
9WASILEWSKA AGATA1981BYDGOSZCZAKADEMIA MISTRZÓW SPORTUPOLSKA

Dystans dzieci 3-5 lat - 940 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KRZYŻANOWSKI JAN2017BYDGOSZCZPOLSKA
2LEWANDOWSKI MIKOŁAJ2019GOŚCIERADZPOLSKA

Dystans dzieci 6-8 lat - 1450 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KRZYŻANOWSKI MIESZKO2015BYDGOSZCZPOLSKA

Dystans dzieci 9-11 lat - 2900 m (2 rundy po 1450 m)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DAMSKI GABRIEL2012TRYSZCZYNGARDENFLORA SPORT TEAMPOLSKA
2DAMSKI KACPER2012TRYSZCZYNGARDENFLORA SPORT TEAMPOLSKA
3JANICKA MARTYNA2011BYDGOSZCZNBIKEPOLSKA
4SUŚ CEZARY2013WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIBYDZIA POWERPOLSKA