Koronowo MTB Maraton - edycja 2024

Dystans długi - 93 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CYWIŃSKA EWELINA1985RUMIAPOLSKA
2DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUŃPACIFICPOLSKA
3KINDRASZ KRZYSZTOF1981GIŻYCKOSZPRYCHA GIŻYCKOPOLSKA
4KUBALA TOMASZ1975MARKLOWICEPRESSING RIBOX, SCHODY I DRZWI GROMOTKA TEAMPOLSKA
5KUCZYNSKI WIKTOR1991SOPOTXTRACK.COMPOLSKA
6MRÓZ KAMILA2002GDAŃSKGKS „CARTUSIA” W KARTUZACH BIKE ATELIERPOLSKA
7OSTAJEWSKI GUSTAW2002KĄPINOKS KLIF CHŁAPOWOPOLSKA
8RADNY DARIUSZ RADNY1975GOWINOBEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN BIKEPOLSKA
9WAKULIK ROBERT WAKULIK1984SKARSZEWYDOLINA NOTECI RACING TEAMPOLSKA
10WYDROWSKA ELŻBIETA1985GDAŃSKDIVERSEEXTREMETEAMPOLSKA

Dystans średni - 48 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANICKI MARCIN1983BYDGOSZCZPOLSKA
2BĄKOWSKI KAMIL1994SŁOMKOWOKS ZRYW RADZIEJÓWPOLSKA
3BERNAT MAREK1962OLSZTYNDN BIKE TEAMPOLSKA
4BISKUPSKI CEZARY1987BYDGOSZCZTRISPACE/TREKPOLSKA
5BO MICHAL1988BYDGOSZCZPOLSKA
6BURKER MICHALINA1978BYDGOSZCZPOLSKA
7CHUDZIAK ARTUR1976LUBONPOLSKA
8CIERPICKI TOMASZ CIERPICKI1979PIŁAPIŁAPOLSKA
9CIERPICKI TOMASZ CIERPICKI1979PIŁAPOLSKA
10DONARSKI FRANCISZEK2004BIAŁE BŁOTAROWERTOUR.COMPOLSKA
11DZIEDZIC GRZEGORZ1986GRUDZIĄDZPOLSKA
12GACZKOWSKI PAWEŁ1981BYDGOSZCZFORDONPOLSKA
13GALCZAK DOMINIK1993BYDGOSZCZPOLSKA
14GMOSIŃSKI TOMASZ1979BYDGOSZCZCSU RACING TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
15GOGULSKI GRZEGORZ1971TORUŃPOLSKA
16GOLLNIK DARIA1986NOWY DWÓR MAZOWIECKITIMBUD TEAMPOLSKA
17GOSTOMCZYK MACIEJ1982KWIDZYNKWIDZŃSKI KLUB KOLARSKI DZIKI TEAMPOLSKA
18GÓRNIAK MICHAŁ1991POZNAŃRYBCZYŃSKI TEAMPOLSKA
19GRABOWSKI RAFAŁ1983ALEKSANDRÓWKAENEA KS ENERGIA KOZIENICEPOLSKA
20GUTOWSKI PAWEŁ1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
21JABŁOŃSKI TOMASZ1975SZAMOCINCHYBA MTB SZAMOCINPOLSKA
22JAKOBY MAKSYMILIAN2007BYDGOSZCZPOLSKA
23JANISZEWSKI NATAN2009BYDGOSZCZPOLSKA
24JANKOWSKI TOMASZ MICHAŁ1966BYDGOSZCZDELFIN TEAMPOLSKA
25JASIOROWSKI GRZEGORZ1980NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKA
26JAWORSKI TOMASZ1979JEŻEWOBLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIEPOLSKA
27JOPPEK REMIGIUSZ JOPPEK1992CHODZIEŻVOLCANO TEAMPOLSKA
28KAMIŃSKI LESZEK1971KORONOWOROWEROWE KORONOWOPOLSKA
29KAWSKI BARTŁOMIEJ1972KISIELICEEPIDEMIA CYKLOZY SUSZPOLSKA
30KONIAIEV VOLODYMYR1985BYDGOSZCZUKRAINA
31KONIECZYŃSKI PIOTR1993SIENNOPOLSKA
32KOWALSKI MIROSŁAW1975WĄBRZEŹNOAGRO-MIL MTB GREEN TEAMPOLSKA
33KOZŁOWSKI SEBASTIAN1998JASTROWIEMTB JASTROWIEPOLSKA
34KUBIACZYK MACIEJ1972CHODZIEŻCHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWEPOLSKA
35LEWANDOWICZ KRZYSZTOF1972DEBRZNODEBRZNOPOLSKA
36LOREK MARCIN1971TORUŃPAN PINEZKA CYCLING TEAMPOLSKA
37LOREK MARCIN1971TORUŃPAN PINEZKAPOLSKA
38MACKIEWICZ TOMASZ1975SUSZEPIDEMIA CYKLOZY SUSZPOLSKA
39MAZURKIEWICZ MAREK1979BYDGOSZCZSHUT UP LEGS!POLAND
40MILEWSKI IGOR1979GDAŃSKPOLSKA
41MISZCZAK BEATA1974KORONOWOPOLSKA
42NOWAKOWSKI TOMASZ1973BYDGOSZCZMTB FORDONPOLSKA
43PIĘTA DAREK PIĘTA1967BYDGOSZCZPOLSKA
44RYBIŃSKI MIEOSŁAW1969GRUDZIĄDZ(GRU.PETTO)POLSKA
45RZEPECKI TOMASZ1979BYDGOSZCZTRAININGEXPLORER.APPPOLSKA
46RZEPECKI TOMASZ1979BYDGOSZCZTRAININGEXPLORER.APPPOLSKA
47SANDOMIERZ SLAWOMIR1973KORONOWOPOLSKA
48SKÓRCZ MICHAŁ1982BYDGOSZCZPOLSKA
49SKRUNDZ TOM1976SUCHY DWÓRTADAMTADAMPOLSKA
50SOBIECHOWSKI ANDRZEJ1985BYDGOSZCZMTB FORDONPOLSKA
51STOSZKO TOMEK1978DŹWIRZYNOCZORTY WARZYMICEPOLSKA
52SZCZERBS KATARZYNA1974NIEMCZPOLSKA
53TARASZCZUK ADAM1974BRZOZOWIEC/DESZCZNOGRUPA SKGPOLSKA
54TEMPSKI TOMASZ1980BYDGOSZCZPOLSKA
55THOMAS DAWUD1987ZŁOTÓWAGROWIT ZŁOTÓWPOLSKA
56TRACZYK MICHAŁ2000WŁOCŁAWEKWSKG TOYOTA WŁOCŁAWEK BIKERS TEAMPOLSKA
57WASZEWSKI RAFAL1980MOGILNOPOLSKA
58WAWRZYNIAK DAWID1987BYDGOSZCZPOLSKA
59WOREK WOJCIECH1978GDAŃSKDN MTB BIKE TEAMPOLSKA
60ZAGÓRSKI GRZEGORZ1992BYDGOSZCZPOLSKA
61ŻYCIŃSKI ADAM2010WŁADYSŁAWOWOKLIF CHŁAPOWOPOLSKA

Dystans rodzinny - 20 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ARTWIK ALAN2013KORONOWOARTWIKPOLSKA
2CHEŁMINIAK MARIUSZ1982OSIĘCINYQŁYNYCZ TEAMPOLSKA
3CHEŁMINIAK MARIUSZ1982OSIĘCINYQŁYNYCZ TEAMPOLSKA
4CZECH RAFAŁ1978OSIELSKOCZESIEPOLSKA
5GÓRNA EMILIA1983MAKSYMILIANOWOROWEROWE KORONOWOPOLSKA
6GÓRNY SEBASTIAN1984MAKSYMILIANOWOROWEROWE KORONOWOPOLSKA
7JASTRZĘBSKI HUBERT2012GOŚCIERADZJASTRZĘBIEPOLSKA
8JONATOWSKI ZYGMUNT JONATOWSKI1950MALBORKGK MALBORKPOLSKA
9KOP ALEKSANDER2013KORONOWOPOLSKA
10KWIATKOWSKI KRYSTIAN2009ŚWIECIEPOLSKA
11MARSZELSKA BOŻENA MARSZELSKA1978BYDGOSZCZPOLSKA
12RAJKOWSKA PAULA2011BYDGOSZCZN BIKE TRADE AGRO ACADEMYPOLSKA
13REINHOLZ DARIUSZ1997TERESPOL POMORSKIPOLSKA
14ROSIŃSKA-BUREK ALEKSANDRA1997PRUSZCZPOLSKA
15ROSIŃSKA-BUREK ALEKSANDRA1997PRUSZCZPOLSKA
16SCZEŚNIOK ADAM2011KORONOWOADAMPOLSKA
17SCZEŚNIOK ADAM2011KORONOWOADAMPOLSKA
18SIENKIEWICZ SEBASTIAN2005BYDGOSZCZPOLSKA
19SOBISZCZYK RAFAL1976BYDGOSZCZSASIEDZIPOLSKA
20STROHSCHEIN TOMASZ1961TRZCIANKAPOLSKA
21STROHSCHEIN TOMASZ1961TRZCIANKAPOLSKA
22SZAFARCZYK WIESŁAWA1969KORONOWOMACZEKPOLSKA77
23ZALEWSKA ALICJA1992TORUŃPOLSKA

Dystans dzieci 3-5 lat - 940 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GACZKOWSKI FILIP2019BYDGOSZCZFORDONPOLSKA
2SZCZEPANIAK MIKOŁAJ2019BYDGOSZCZPOLSKA

Dystans dzieci 6-8 lat - 1450 m

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHODOROWSKI OLEK2017BYDGOSZCZPOLSKA
2GALCZAK KORNELIA2016BYDGOSZCZGALCZAKIPOLSKA
3GOLLNIK EMILKA2016NOWY DWÓR MAZOWIECKIBKS WATAHAPOLSKA
4GOLLNIK EMILKA2016NOWY DWÓR MAZOWIECKIBKS WATAHAPOLSKA

Dystans dzieci 9-11 lat - 3,13 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1FANSLAU JONASZ2014SICIENKOPOLSKA
2FANSLAU JONASZ2014SICIENKOPOLSKA
3FANSLAU JONASZ2014SICIENKOPOLSKA
4PARTYKA ŁUCJA2015ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA